O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Frisbee to pomysł na spacery z psem, budowanie z nim silnej więzi. To pomysł na wspólną aktywność, która może przerodzić się w pasję sportową. 

Pomożemy dobrać właściwy rodzaj dysku tak, by w zależności od stopnia Waszego zaawansowania, cech osobniczych służył świetnie i w zabawie, i w sporcie.

Oferujemy dyski wyłącznie renomowanych producentów, modele zaaprobowane przez czołowe, globalne organizacje dogfrisbee oraz rodzime serie zawodów Dog Games czy Latające Psy.

Nie korzystamy z pośredników, ponieważ każdy nasz odbiorca i jego pies, warci są indywidualnego potraktowania, a czasem prowadzenia.

Dużą część naszego zysku przeznaczamy na finansowanie autorskiego projektu zawodów dogfrisbee o nazwie Dog Games, w którym wystartowało tylko w 2017 roku blisko 300 psów.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższe dane kontaktowe.

Dobór dysku - 601944737

Realizacja zamówień - 601388881

Konto do wpłat: 

Interdeco Sp. z o.o.

mBank PL10 1140 2004 0000 3602 7684 5940

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

 Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium