Lekcje dogfrisbee

Wspólne zainteresowania dzielone między Tobą a Twoim zwierzakiem pozwolą Ci utworzyć z nim wyjątkową więź. Taki efekt możesz osiągnąć dzięki naszym lekcjom z frisbee. W ramach takiego szkolenia poznasz dogfrisbee zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Nauka aportowania, którą również obejmuje przygotowany przez nas kurs, jest wyjątkową okazją do poznania swojego psiaka.

Dogfrisbee – nauka pod okiem instruktora

Każda z lekcji prowadzona jest pod czujnym okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora. Nauka frisbee dla psa skierowana jest przede wszystkim do zwierzaków pełnych energii, dla których zwykłe spacery nie są wystarczającą formą aktywności fizycznej. Pamiętaj, że nasz kurs to nie tylko sztywna nauka zasad, dzięki którym Twój pupil nauczy się aportować. To zdecydowanie więcej. Dzięki takim lekcjom pogłębisz swoją więź ze zwierzakiem, tym samym rozbudowując Waszą relację.

Nauczymy Twojego pieska wykonywania aportu w sposób szybki i prawidłowy. Przeprowadzimy zajęcia mające na celu poprawę Twojej techniki rzutu dyskiem różnymi technikami, również dystansowymi. W sposób merytoryczny i prosty w słowach przekażemy wiedzę teoretyczną, która pozwoli Ci samodzielnie rozwijać umiejętności Twojego zwierzaczka w przyszłości. W ramach lekcji nauczymy Twojego pupila aportu, śledzenia dysku, a także poprawnego chwytu. Pomożemy Ci również wybrać odpowiednie frisbee.

Zalety płynące z dogfrisbee

Nauka frisbee niesie ze sobą wiele zalet. Spędzasz więcej czasu ze swoim pupilem, a także poprawiasz jego kondycję. Dowiesz się, czym jest psia motywacja, a także jak ją poprawnie wykorzystywać. Nauczymy Cię prawidłowej komunikacji z Twoim zwierzęciem, która jest niezbędna podczas sportu, jakim jest dogfrisbee. Aportowanie to tylko początek, podczas chwytu ważna jest bowiem również technika skoku. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas zajęcia to idealna i przede wszystkim użyteczna rozrywka zarówno dla właściciela, jak i dla psa.

Więcej informacji odnajdą Państwo pod adresem: https://anokachan.wixsite.com/lekcjedogfrisbee

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium